9 listopada 2017r., naszą szkolę odwiedzili nie lada goście, bo przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 4, które jest naszym sąsiadem. Dzieci przyszły do naszej szkoły, aby się poruszać, a dokładniej potańczyć na zajęciach tanecznych przygotowanych dla nich przez uczniów klasy III b
i d, którzy uczęszczają na pozalekcyjne zajęcia taneczne zorganizowane przez ich wychowawczynie. Jednak do samego tańca trzeba się przygotować, najpierw należy rozgrzać mięsnie, co przedszkolaki uczyniły do energetycznych latynoskich rytmów, następnie było rozpoznawanie stron swojego ciała, co uczyniły przez przejście po sensorycznym torze przeszkód. Kiedy ciałka małych gości były rozgrzane przyszedł czas na naukę choreografii i to nie byle jakiej, bo do znanego i jak się okazało lubianego przez dzieci utworu "Pszczółka Maja". Dzieci raz dwa opanowały układ i ze śpiewem na ustach pięknie pląsały razem z ich starszymi kolegami. Na koniec zajęć, każdy przedszkolak zasłużył na miano "Najlepszego tancerza/rki na warsztatach tanecznych" i z takim też tytułem na dyplomie nasi goście wrócili do swojego przedszkola na zasłużony odpoczynek i obiad.
Dominika Krym, Agnieszka Musioł - Ferszt