Księga Gości 2010

• Nasza szkoła bierze udział w dwóch projektach edukacyjnych:

Razem dla Promowania Nauki. Projekt ten skieorwany jest dla uczniów szkoł podstawowych, gimnazjalnych w naszym mieście i wpisuje się w coroczne obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych.

"Irlandia w szkole" W bieżącym roku kalendarzowym dzięki współpracy z Fundacją Kultury Irlandzkiej realizujemy projekt edukacyjny "Irlandia w szkole" Jest to projekt edukacyjny, który ma za zadanie przybliżyć uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich a także przedszkoli najważniejsze zagadnienia związane z Irlandią.
----------------------------------------------------
23 września 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 4 w Jastrzębiu- Zdroju odbył się projekt, który miał na celu promować języki obce. Udałyśmy się na niego z nauczycielką języka angielskiego p. Wioletą Oślizło. Była tam grupa młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, która podzieliła się losowo na dziewięć zespołów. W każdej drużynie była co najmniej jedna osoba ze szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Przygotowywaliśmy plakat, który miał zachęcić dzieci i młodzież do nauki języków obcych poprzez zabawę. Po zakończonej pracy omawialiśmy jej efekt. Nasze dzieła będą na wystawie w każdej szkole biorącej udział w ww. przedsięwzięciu. To nie był konkurs, więc nie było też podium, ale miło spędziłyśmy czas.
Dominika Kucharska VI B Aleksandra Cichoń VI B

konkurs

nauczycielestrona na hasło :)

Optymalizacja kodu:
IE 9 + Mozilla Firefox 40
Rozdzielczość 1024*768

Copyright 2016. Szkoła Podstawowa nr 5 - Jastrzębie Zdrój. All Rights Reserved.
LOGO

Opiekun strony : Be@t@ Ł@p@